Amerikakoffert

Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert
Amerikakoffert

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOFFERT, sk Amerikakoffert, omkring 1800-talets andra hälft, svart med beslag, draghandtag i läder, höjd ca 84, 66x50 cm

Märken, ytslitage, skador, lädergångjärnen sköra, nyckel saknas, sprickor

758920

2020-04-10