Klubbat för:
500 EUR
600 EUR
TAPIO WIRKKALA, VAS, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1962, vikt ca 358 g, höjd 21,5 cm
Lätt slitage, gravering i bottnet
758937
2020-04-19