Tapio Wirkkala silver vas

Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas

Klubbat för:

500 EUR

600 EUR

TAPIO WIRKKALA, VAS, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1962, vikt ca 358 g, höjd 21,5 cm

Lätt slitage, gravering i bottnet

758937

2020-04-19