Croton armbandsur

Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur
Croton armbandsur

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

80 EUR

CROTON, Aquamatic 360, 32 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, läderrem, serienr AQY179736, 1940-tal.

Åldersrelaterat slitage.

758940

2020-04-08