William Douglas Almond oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM DOUGLAS ALMOND (1866-1916): marknadsplats, olja på pannå, signerad W.D.ALMOND, ca 30x25 cm

758958

2020-04-15