Kuverttallrikar 3 st silver

Kuverttallrikar 3 st silver
Kuverttallrikar 3 st silver
Kuverttallrikar 3 st silver
Kuverttallrikar 3 st silver
Kuverttallrikar 3 st silver
Kuverttallrikar 3 st silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 3 st, silver, svenska importstämplar, 1900-talets första kvartal, diameter 25- 27 cm, vikt 1186 gram.

Bruksslitage, repor.

759004

2020-04-12