Bronsvas Japan

Bronsvas Japan
Bronsvas Japan
Bronsvas Japan
Bronsvas Japan
Bronsvas Japan
Bronsvas Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, brons, Japan, 1900-tal, stiliserad dekor, höjd 24 cm

Slitage

759018

2020-04-12