Goebel porslinsfigurin

Goebel porslinsfigurin
Goebel porslinsfigurin
Goebel porslinsfigurin
Goebel porslinsfigurin
Goebel porslinsfigurin
Goebel porslinsfigurin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GOEBEL, figurin, porslin, hund med fluga på svansen, omkring 1900-talets mitt, höjd 11,5 cm.

Flugan lagad, krackelyr.

759032

2020-04-12