TOBAKSBURK, gjutjärn, 1900-tal.

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOBAKSBURK, gjutjärn, dekor av rökandes figure i relief samt texten "Inter Bibendum Large Fumandum" samt "1800", 1900-tal, diameter 13,5 cm, höjd 18,5 cm.

Mindre slitage.

759037

2020-04-12