Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, 3-lådig, fanér i jakaranda, dekor av intarsia i geometriska former, beslag i brons, bukformad, höjd ca 80, 81x50 cm

Stenskiva saknas, smärre slitage, enstaka sprickor i intarsia

759039

2020-04-10