Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, mahogny, oval form, höjd ca 61, ca 144 x 88 cm
smärre bruksslitage, ställvis blekt, smärre repor på skiva
759077
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här