Soffbord, mahogny Carl Malmsten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, mahogny, oval form, höjd ca 61, ca 144 x 88 cm

smärre bruksslitage, ställvis blekt, smärre repor på skiva

759077

2020-04-10