Fåtölj gammelrosa plysch

Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch
Fåtölj gammelrosa plysch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd gammelrosa plysch, djuphäftade knappar på ryggbrickan, på trissor, sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 74, bredd 72, djup ca 77 cm

Åldersrelaterat slitage, smärre blekt klädsel, spår från trämask

759078

2020-04-10