Fåtölj gammelrosa plysch
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd gammelrosa plysch, djuphäftade knappar på ryggbrickan, på trissor, sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 74, bredd 72, djup ca 77 cm
Åldersrelaterat slitage, smärre blekt klädsel, spår från trämask
759078
2020-04-10