Antoni Tàpies

Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad Tapies 43/75, litografi, bladmått 76x56 cm

759096

2020-04-07