Omega Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, doublé 80 micron, plexiglas, senare länk förgylld stål fixoflex, ref nr. 2497-11, verk nr. 13532056, kaliber 266, diam ca 35 mm
Defekt urtavla. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället.. SAV garanterar ej funktionen.
759099
2020-04-13