Omega Armbandsur 1950-tal

Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal
Omega Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

OMEGA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, doublé 80 micron, plexiglas, senare länk förgylld stål fixoflex, ref nr. 2497-11, verk nr. 13532056, kaliber 266, diam ca 35 mm

Defekt urtavla. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället.. SAV garanterar ej funktionen.

759099

2020-04-13