Vas Argenta Kåge

Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge
Vas Argenta Kåge

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, stengods, på tre fötter, grön glasyr med silverdekor, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA A47 MADE IN SWEDEN, höjd 22 cm

Mindre ytrepor

759107

2020-04-07