Tapio Wirkkala vas

Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, "Arcadia", signerad samt numrerad 3571, glas, Iittala, höjd ca 27,5 cm

Enstaka stötmärke, smärre smuts

759111

2020-04-10