Per Lütken Holmegaard Tivoli

Per Lütken Holmegaard Tivoli
Per Lütken Holmegaard Tivoli

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER LÜTKEN, 20 dlr "Tivoli" servisglas, för Holmegaard, bestående av 10 ölglas samt 10 vin/likörglas, enstaka ölglas etikettmärkt, höjder ca 16-11 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

759114

2020-04-10