Linneduk med tillhörande servetter

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

DUK, 7 dlr, 1900-talets senare hälft, linne, brodyr i form av blommor och blad i olika kulörer, enligt uppgift köpt på madeira, 6 tillhörande linneservetter, diameter ca 145 cm

Smärre slitage

759118

2020-04-10