Spegelbyrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, 1900-tal, blandstil, stomme fanerad med mahogny, byrå med 4 lådor, uppsats med fasettslipad spegel, två lådor samt två ljushållare, beslag i mässing, höjd (inkl. spegel) ca 220, 100x53 cm
Bruksslitage, repor, märken, fanérskador förekommer
759123
2020-04-10