Bordslampor 1 par Malmö Metallvarufabrik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Malmö Metallvarufabrik, mässing och glas, etikettmärkt, total höjd ca 46 cm, 1900-talets andra hälft.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

759137

2020-04-13