Takarmaturer

Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer
Takarmaturer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 1 par, stomme i mässing, 1900-talets slut, höjd ca 16, diameter 28 cm

Smärre slitage

759148

2020-04-10