Yrjö Ollila akvarell

Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell
Yrjö Ollila akvarell

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

YRJÖ OLLILA (1887-1932) Soldat, signerad samt daterad 1928, akvarell, 32x17 cm

759158

2020-04-07