Ville Vallgren spegel

Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

VILLE VALLGREN, spegel, signerad på etikett: Alberga den 24 november 1926 Ville Vallgren, förgylld och bronserad, 79 x 50 cm

759161

2020-04-07