Onni Mansnerus oljemålning

Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning
Onni Mansnerus oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ONNI MANSNERUS (1906-1980) Solön, signerad samt daterad -52, olja på duk, 48x68 cm

759164

2020-04-07