Clubfåtölj
2020-04-07
759202
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, skinnklädsel, sits i paisleymönstrad textil, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, märken