Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

ETUIER, COASTERS, 5 dlr., silver, Danmark, Sverige samt oidentifierbart land, 1900-tal, ca 9-10 cm, 343 g

Slitage

759210

2020-04-07