Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-talets mitt, betsat lövträ, svarva dekor, blått tyg, hopfällbara, höjd 42, längd ca 53 cm

Slitage, fläckar

759222

2020-04-07