Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STRAETER, handväska, "Lite-On", svart läder, 1940/50-tal, invändigt liten glödlampa, förgyllda detaljer, spegel samt fack för cigaretter och läppstift, längd ca 29 cm
Bruksspår
759225
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här