Taklampa art-deco 1930/40-tal

Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal
Taklampa art-deco 1930/40-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1930/40-tal, art-deco, 5-armad, stomme i patinerad metall samt alabaster, total höjd ca 102, diameter ca 67 cm

Nagg på kupa

759230

2020-04-14