Lockterrin 1700-tal

Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal
Lockterrin 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD MÄSTARE, lockterrin, tenn, transition rokoko / gustaviansk, 1700-tal, otydliga stämplar, diameter ca 24 cm, höjd ca 23 cm

Åldersrelaterat slitage, mindre bucklor, mindre lagnign vid knoppfäste

759231

2020-04-12