Vaser / ljusstakar

Vaser / ljusstakar
Vaser / ljusstakar
Vaser / ljusstakar
Vaser / ljusstakar
Vaser / ljusstakar
Vaser / ljusstakar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, 1800-talet mitt, floral dekor, lösa manschetter, höjd 22,5 cm

Åldersrelaterat slitage, bucklor

759232

2020-04-12