Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par & KALK, tenn 1700/1800-tal, ljusstakar för mindre ljus höjd 6 cm, kalk märkt med otydlig stämpel ICG? höjd 6,5 cm
Åldersrelaterat slitage, bucklor
759235
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här