Ljusstakar 1 par & skål på fot

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par & KALK, tenn 1700/1800-tal, ljusstakar för mindre ljus höjd 6 cm, kalk märkt med otydlig stämpel ICG? höjd 6,5 cm

Åldersrelaterat slitage, bucklor

759235

2020-04-12