Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TENNLJUSSTAKAR, 2 dlr, 1930-30-tal, art déco, Sverige, en trearmad, andra tvåarmad, höjder 18-14 cm
Smärre slitage, ena smått sned, en med buckla, stearinrester, smärre repor
759237
2020-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här