Tennljusstakar omaka par

Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par
Tennljusstakar omaka par

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TENNLJUSSTAKAR, 2 dlr, 1930-30-tal, art déco, Sverige, en trearmad, andra tvåarmad, höjder 18-14 cm

Smärre slitage, ena smått sned, en med buckla, stearinrester, smärre repor

759237

2020-04-11