Carl Alexius Berndtson 2 olja på duk
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL ALEXIUS BERNDTSON (1908-2002) 2 st, "Solglimt vid Stafsnäs" samt "Upplevelsen", blå/grön färgsättning varav en med luftballong, olja på duk, signerade cab, mått båda två ca 48x57,5 cm
Upplevelsen med färgbortfall samt krackelyr
759239
2020-04-11