Anders Zorn "Oscar II"

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Oscar II", etsning (II état av II), 1898, signerad Zorn i blyerts, utförd ombord på Kungliga båten i Marstrand, ca 24,5x17,8 cm

Ej examinerad ur ram, syrangripen

759240

2020-04-11