2 par ljusstakar

2 par ljusstakar
2 par ljusstakar
2 par ljusstakar
2 par ljusstakar
2 par ljusstakar
2 par ljusstakar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, varav de mindre paret med oidentifierad mästarstämpel daterade 1842, höjd ca 9,5 och 12 cm

Åldersrelaterat slitage med bristningar, lagningar och bucklor

759241

2020-04-12