Hans-Agne Jakobsson ´´Estrella´´ takarmatur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, 6 st delar till ´´Estrella´´ modellnr: T-581, 1960/70-tal, Markaryd, stomme i mässing, stänger med prismor i lilatonad glasmassa varav två stänger med 5 prismor och resterande med 4, längd ca 23-24,5 cm

Smärre bruksslitage, smuts

759244

2020-04-11