Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): "In the studio with bird", signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 56x55 cm

759248

2020-04-11