Sven Olof Ehrén 2 litografier

Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): 2 färglitografier, Stockholmsmotiv samt snölandskap, signerad och daterad Sven Olof Ehren -81 resp 76, 123/360, 50/360, bildmått ca 39,5x55 resp. 42x58 cm

Ej examinerade ur ram

759271

2020-04-11