Fåtöljer ett par Howard modell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, Howard modell, lös sittplymå, träben med hjultrissor, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar, skador

759272

2020-04-14