Biografstolar

Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BIOGRAFSTOLAR alt. teaterstolar, 1-par, 1900-talets mitt, klädda i brun sammetstyg, betsat trä, längd ca 110, rygghöjd ca 85 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fläckar, repor, bristningar i tyg

759279

2020-04-11