Sjukhuslampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SJUKHUSLAMPA, golvlampa, märkt KIFA, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, på hjul, ställbar i vinkel, lackerad samt kromad metall, höjd (högsta positionen) ca 190 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
759280
2020-04-11