Sjukhuslampa

Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa
Sjukhuslampa

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SJUKHUSLAMPA, golvlampa, märkt KIFA, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, på hjul, ställbar i vinkel, lackerad samt kromad metall, höjd (högsta positionen) ca 190 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

759280

Päivämäärä:

2020-04-11