Sjukhuslampa
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SJUKHUSLAMPA, golvlampa, märkt KIFA, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, på hjul, ställbar i vinkel, lackerad samt kromad metall, höjd (högsta positionen) ca 190 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
759280
Päivämäärä:
2020-04-11