Janne Räisänen oljemålning

Janne Räisänen oljemålning
Janne Räisänen oljemålning
Janne Räisänen oljemålning
Janne Räisänen oljemålning
Janne Räisänen oljemålning
Janne Räisänen oljemålning

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

600 EUR

JANNE RÄISÄNEN (född 1971) "Drömflyg", a tergo signerad samt daterad 1996, olja på duk, 80x110 cm

759299

2020-04-19