Sven Hansson

Sven Hansson
Sven Hansson
Sven Hansson
Sven Hansson
Sven Hansson
Sven Hansson

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Självporträtt, signerad och daterad Sven Hansson -43, krita på papper, ca 30,5x19 cm.

759301

2020-04-07