Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Composition noir et rouge", signerad i trycket, numrerad 49/200, ca 36,5x47,5 cm

Gulnad

759309

2020-04-07