Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, karmstolar ett par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med svart skinn, sitthöjd ca 38/31 cm.
Mindre bruksslitage.
759317
2020-04-18