Tord Björklund "Klinte"

Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, karmstolar ett par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med svart skinn, sitthöjd ca 38/31 cm.

Mindre bruksslitage.

759317

2020-04-18