Ingegerd Möller Nygren

Ingegerd Möller Nygren
Ingegerd Möller Nygren
Ingegerd Möller Nygren
Ingegerd Möller Nygren
Ingegerd Möller Nygren
Ingegerd Möller Nygren

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD MÖLLER NYGREN (1928): Komposition, signerad I, Möller, olja på duk, ca 38x54 cm

759318

2020-04-07